Ja sam tek danas počela polagano stavljati sve na svoje mjesto, ukrase u njihove kutije i na tavan do novog adventa. A sve mi se nekako neda, volim taj poseban ugođaj Božića, tim više što je danas počeo i snijeg padati.
Ali, dosjetila sam se kako zadržati "Božić" cijele godine...
Potrebno nam je:
- Jedna vaza, posuda, velika staklenka ili nešto slično.
- Nekoliko grana, najbolje su od drva breze (one se ionako koriste za izradu ukrasnih šiba koje dijele sv Nikola i krampus :) ) ili možete kod susjeda posuditi par grana koje je netom prije Božića posjekao na svojim voćkama (neki će to tek sada učiniti). Ja sam iskoristila nekakve davno kupljene ukrase
- žaruljice za dekoraciju
- i ukrasi po želji ili godišnjem dobu :))
Grane možete obojati u bijelo bit će lijepše :)
Kod mene to izgleda ovako
A prema prigodi možete mijenjati ukrase; za valentinovo srca, za uskrs jaja i sl.
Nadam se da vam se ova moja ideja sviđa. I za kraj idila snimljena malo prije s moje terase