Danas nisam kuhala, i eto ti odmah sreće...he he
Bilo je automatski više vremena. Malo sam knapić s vremenom i to me izgleda najviše koći (ždere). Dnevno imam oko 3 sata efektivne vožnje, i to gradske vožnje. Ja sam kućna taxi služba. S obzirom da živimo u okolici Varaždina onda se vozikamo, a vozni red gradskog busa nam nikako ne odgovara. Uglavnom cijeli dan gledam samo na sat, pa se između toga stalno oblači, preslači, kuhaj, spremaj....koma.
No, našla ja rješenje, nema kuhanja, i gle čuda, odmah se raspoloženje popravilo..he he
Osim peglanja kuhanje je druga stvar koju mrzim,. Kuhati nikako, ali kolače peči da.
I eto rezultata današnjeg dobrg raspoloženja. Uspjela sam potrošiti drugih 2 kg gipsa, ali sad konačno uspješno. Sutra moram po još da se pripremim za subotu kad sam bez auta i ne moram se vozikati...jeeeeeee
Prva velika maska je finiširana, ta ostaje meni jer ima malo felera, ipak je prva uspješnica. A ostale će za poklone i u prodaju.
Tralalala
i jedan mali tutorijal
Kako izraditi vrečicu od krep papira
Ja sam predložak crtala sama jer mi momentalno niti jedan grafički program ne radi...
Nakon crtanja na običnom papiru, izrežemo predložak i precrtamo na krep papir. Ja sam uzela krep i to žuti jer mi to paše za moje male maskice. A crtati je najbolje flomićem da se ne izgužva krep.
Zatim izrežemo dekorativnim škarama, tako da rub ispadne lijepo valovit
Zatim spojimo stranice . nakon toga od dviju malih trakica napravimo ručkice, i to tako da ih prstima zarolamo. Zatim zalijepimo sa svake strane jednu ručkicu. Ja sve takve stvari lijepim Uhu lijepilom.
I voila vrečica je gotova
Šeme vrečica, kutijica i još koječega kad osposobim komp.
Moja vrečica je široka 6 cm i visoka 8, a stranice za spajanje su po 2 cm kao i dno.
a sad si idem jednu kavicu skuhati (espresicu) ona je brzo gotova i još malo mrljati bojama
Puse šaljem svima
Bilo je automatski više vremena. Malo sam knapić s vremenom i to me izgleda najviše koći (ždere). Dnevno imam oko 3 sata efektivne vožnje, i to gradske vožnje. Ja sam kućna taxi služba. S obzirom da živimo u okolici Varaždina onda se vozikamo, a vozni red gradskog busa nam nikako ne odgovara. Uglavnom cijeli dan gledam samo na sat, pa se između toga stalno oblači, preslači, kuhaj, spremaj....koma.
No, našla ja rješenje, nema kuhanja, i gle čuda, odmah se raspoloženje popravilo..he he
Osim peglanja kuhanje je druga stvar koju mrzim,. Kuhati nikako, ali kolače peči da.
I eto rezultata današnjeg dobrg raspoloženja. Uspjela sam potrošiti drugih 2 kg gipsa, ali sad konačno uspješno. Sutra moram po još da se pripremim za subotu kad sam bez auta i ne moram se vozikati...jeeeeeee
Prva velika maska je finiširana, ta ostaje meni jer ima malo felera, ipak je prva uspješnica. A ostale će za poklone i u prodaju.
Tralalala
i jedan mali tutorijal
Kako izraditi vrečicu od krep papira
Potrebno je
Ja sam predložak crtala sama jer mi momentalno niti jedan grafički program ne radi...
Nakon crtanja na običnom papiru, izrežemo predložak i precrtamo na krep papir. Ja sam uzela krep i to žuti jer mi to paše za moje male maskice. A crtati je najbolje flomićem da se ne izgužva krep.
Zatim izrežemo dekorativnim škarama, tako da rub ispadne lijepo valovit
Zatim spojimo stranice . nakon toga od dviju malih trakica napravimo ručkice, i to tako da ih prstima zarolamo. Zatim zalijepimo sa svake strane jednu ručkicu. Ja sve takve stvari lijepim Uhu lijepilom.
I voila vrečica je gotova
Šeme vrečica, kutijica i još koječega kad osposobim komp.
Moja vrečica je široka 6 cm i visoka 8, a stranice za spajanje su po 2 cm kao i dno.
a sad si idem jednu kavicu skuhati (espresicu) ona je brzo gotova i još malo mrljati bojama
Puse šaljem svima