Sanja je izrazila želju da vidi kako to ide na mašini za štrikanje
eto nekoliko slajdova
Oznake
anđeli
(5)
awards
(4)
Božić
(12)
creativ granulat
(2)
cvijeće
(7)
decoupage
(12)
događaji
(4)
drvo
(8)
filc
(1)
fotografija
(3)
frost design
(4)
fuzija stakla
(10)
gips
(13)
giveaway
(28)
halloween
(1)
igre
(1)
invitations
(1)
iz bakine kuhinje
(6)
Iz radionice - Gips
(3)
Iz radionice -Window Color
(1)
iz radionice (vrečice)
(1)
izložbe
(3)
KATALOG
(4)
kristalna smola
(2)
makeover
(3)
monotipija
(1)
nagrade
(15)
nakit
(7)
o meni
(1)
ostalo
(1)
papir
(44)
photos
(2)
pletenje
(1)
pozivnice
(1)
printevi
(2)
Quilling
(48)
razglednice
(2)
razno
(2)
recepti
(7)
recikliranje
(17)
rokovnici
(1)
ručno pletenje
(4)
scrapbooking
(14)
shabby
(14)
sizzix
(1)
slike
(3)
staklo
(17)
strojno pletenje
(2)
swap
(5)
šablone
(3)
školjke
(3)
štukature
(1)
t
(1)
tkanje
(1)
transfer
(1)
tutorial
(21)
tutorijal
(1)
uskrs
(4)
valentinovo
(2)
vintage
(2)
vuna
(4)
vuna i konac
(1)
wedding
(1)
window color
(1)
Prikazani su postovi s oznakom strojno pletenje. Prikaži sve postove
Prikazani su postovi s oznakom strojno pletenje. Prikaži sve postove
srijeda, 13. listopada 2010.
nedjelja, 3. listopada 2010.
Moje prve papuče
Nakon puno muke i izgubljenih živaca konačno sam uspjela napraviti svoj prvi rad.
Prošle godine u dvanaestom mjesecu nabavila sam mašinu za štrikanje (pletenje). S obzirom da ne mogu više ručno plesti (bole me zglobovi i prsti mi trnu) nabavila sam si stroj, Rekoh, bit će lakše. Vraga, tek s novom igračkom dolaze i novi problemi.
Nikad si nisam mislila da je to tako jako komplicirano. Užas. Nisam imala nikog da mi pokaže, pa sam zato pitala google-a, on sve zna. I tako sam nabasala na Dianu Sullivan i njezin You Tube kanal, Thanks Diana.
I malo po malo usvojila neka znanja. Još sam daleko od toga da znam plesti, ali neke osnove sam usvojila. Dalje bi trebalo ići glatko.
Evo mojih papučica
Prošle godine u dvanaestom mjesecu nabavila sam mašinu za štrikanje (pletenje). S obzirom da ne mogu više ručno plesti (bole me zglobovi i prsti mi trnu) nabavila sam si stroj, Rekoh, bit će lakše. Vraga, tek s novom igračkom dolaze i novi problemi.
Nikad si nisam mislila da je to tako jako komplicirano. Užas. Nisam imala nikog da mi pokaže, pa sam zato pitala google-a, on sve zna. I tako sam nabasala na Dianu Sullivan i njezin You Tube kanal, Thanks Diana.
I malo po malo usvojila neka znanja. Još sam daleko od toga da znam plesti, ali neke osnove sam usvojila. Dalje bi trebalo ići glatko.
Evo mojih papučica
Pretplati se na:
Postovi (Atom)
Oznake
Božić
(12)
Iz radionice - Gips
(3)
Iz radionice -Window Color
(1)
KATALOG
(4)
Quilling
(48)
anđeli
(5)
awards
(4)
creativ granulat
(2)
decoupage
(12)
fotografija
(3)
frost design
(4)
fuzija stakla
(10)
gips
(13)
giveaway
(28)
iz bakine kuhinje
(6)
iz radionice (vrečice)
(1)
izložbe
(3)
kristalna smola
(2)
makeover
(3)
monotipija
(1)
nagrade
(15)
nakit
(7)
papir
(44)
pletenje
(1)
printevi
(2)
razglednice
(2)
recepti
(7)
recikliranje
(17)
ručno pletenje
(4)
scrapbooking
(14)
shabby
(14)
slike
(3)
staklo
(17)
strojno pletenje
(2)
swap
(5)
tkanje
(1)
tutorial
(21)
uskrs
(4)
vintage
(2)
vuna
(4)
window color
(1)
šablone
(3)
štukature
(1)