Prikazani su postovi s oznakom strojno pletenje. Prikaži sve postove
Prikazani su postovi s oznakom strojno pletenje. Prikaži sve postove

srijeda, 13. listopada 2010.

nedjelja, 3. listopada 2010.

Moje prve papuče

Nakon puno muke i izgubljenih živaca konačno sam uspjela napraviti svoj prvi rad. 
Prošle godine u dvanaestom mjesecu nabavila sam mašinu za štrikanje (pletenje). S obzirom da ne mogu više ručno plesti (bole me zglobovi i prsti mi trnu) nabavila sam si stroj, Rekoh, bit će lakše. Vraga, tek s novom igračkom dolaze i novi problemi.


Nikad si nisam mislila da je to tako jako komplicirano. Užas. Nisam imala nikog da mi pokaže, pa sam zato pitala google-a, on sve zna. I tako sam nabasala na Dianu Sullivan i njezin You Tube kanal, Thanks Diana.


I malo po malo usvojila neka znanja. Još sam daleko od toga da znam plesti, ali neke osnove sam usvojila. Dalje bi trebalo ići glatko.
Evo mojih papučica