Jeste li spremni za malo darova???? A tko nije,.....
Već sam najavila da pripremam giveaway povodom mog novog bloga. Planirala sam da bi danas završio s obzirom na sv Nikolu koji je sutra, ali nisam uspjela na vrijeme iskompletirati jedan od poklona. No sad je sve tu, u kompletu i čeka nekoga od vas.
Odlučila sam podijeliti tri nagrade, jer meni je jedna ko nijedna.
Propozicije:
Morate biti sljedbenik na barem dva moja bloga, jedan mora biti, naravno, novi blog. On je ipak organizator i sponzor he he. A on se nalazi ovdje, na jednom ste sada, a ostala dva su tu i tu.
Nadam se da ćete na jednom od njih naći nešto interesantno za vas. A drugi korak je da se prijavite za igru ili na ovom blogu ili na onom drugom
.
A nagrade?
Kod mene ima nekih novosti, otkrila sam svoj novi materijal - PAPIR. Mislim da će gips polako u povijest. Prvi veći proizvod je tu,
Do sada sam se igrala kutijicama i vrećicama. Ali, ovih dana je nastao moj prvi planer
(druga str.)
Ima 60 listova ne računajući prvi i zadnji. Spojila sam ih spiralnim uvezom. Dovoljno je stabilan i da okomito stoji na stolu.
Nazvala sam ga "Stolni planer za poslovne žene".
Sadrži kompletan kalendar za iduću godinu
Zatim, svaki list ima kalendar aktualnog mjeseca i kolone za
svaki dan u tjednu radi lakšeg planiranja obaveza. Što je ukupno 4 lista po svakom mjesecu
Nadam se da vam se sviđa i da biste ga rado željele imati na svom radnom stolu.
Druga nagrada je moj domaći čaj o kom sam pisala ovdje.Čaj (mješavina ljekovitog bilja) je vakumirana u nepropusnu plastičnu vrečicu i zapakirana u kutiju, odnosno vrečicu za čaj. a o čijoj izradi sam pisala ovdje.
I treći poklončić je mirisna vrečica ružmarina koja služi kao zaštita od moljaca. Vrečica je od žutice, na nju sam "pokušala" staviti transfer moje slikice rađene u photoshopu. Ali o tom jednom drugom prilikom. Transfer je koliko toliko uspio ali uz puno nagovaranja he he. I posušeni ružmarin iz mog vrta.
Eto, tko se želi igrati sa mnom? Molim drage i dragi moji provjerite da li ste mi sljedbenici tu i tamo, ili želite i ovdje i ovdje biti. Možda će i šansa za dobitkom biti veća, tko zna. Imate tjedan dana da se odlučite, da ispunite sve uvjete. U utorak (13.12.) ću izvući sretne dobitnike,
Da i pod obavezno stavite ovu slikicu na svoj blog
Toliko za sada od mene, želim vam ugodan ostatak većeri i ne zaboravite izglancati svoje čižmice.
pusa