Prikazani su postovi s oznakom izložbe. Prikaži sve postove
Prikazani su postovi s oznakom izložbe. Prikaži sve postove

ponedjeljak, 23. prosinca 2013.

Božićni sajam U Trnovcu

Trnovec Bartolovečki, to vam je jedno malo mjesto tik do Varaždina, na cesti prema Koprivnici. Tu ja živim nekih 12 godina. Preselili smo po završetku izgradnje naše kuće iz grada na selo u potrazi za svježim zrakom i mirom.

Ovom prilikom bih željela pohvaliti organizatorice na uspješnoj organizaciji. Radi se o jednoj mladoj Udruzi kreativaca pod nazivmo Makovo zrno čiji ću i ja uskoro biti član.

Bilo nam je super. Bilo je kolača, sokova, besplatnog oslikavanja lica, plesa i odličnih izlagača. Svatko je nešto kupio. Ja sam si kupila melem i sapune od kozjeg mlijeka :).
Predstavila sam se samo s quillingom i mogu vam reći da je interes bio i više nego odličan. A bilo je naravno i posjetitelja tj kupaca. Hvala od srca gospođi Davorki što mi je omogučila da i ja budem dio 1. Božićnog sajma u Trnovcu.
Malo slika da dočaraju atmosferu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

petak, 9. studenoga 2012.

Izložba radova

polaznika tradicijskih i kreativnih radionica koje su tijekom rujna i listopada održane u Učilištu uz potporu Ministarstva poduzetništva i obrta.
Pogledala sam izložbu i neugodno se iznenadila. Netko si je prisvojio moje radove. Fale mi dva križa, jedan je u naranđastoj boji, a drugi nešto kao crno i bijelo i jedna zelena mala zdjela na trakice.
Ovim putem lijepo molim drage moje supolaznice tečaja fuzije da lijepo vrate ono što nije njihovo. - Hvala
Evo slikica
Moja slikica
 
 
 
 
 
 
Moje nešto
 
 Eto to je to, Svi radovi objedinjeni zajedno, ali naravno bez mojih najboljih komada :(

utorak, 13. srpnja 2010.

Moja prva izložba

U nedjelju, 11.07. u sklopu turnira u dresurnom jahanju imala sam svoju prvu samostalnu izložbu.
Uzložila sam oko dvadesetak slika. Neke sam i prodala. A 19 svojih djela sam donirala konjičkom Klubu Varaždin'95 za njihovu manifestaciju.
Evo par slikica: